Fatalna wiadomość da fanów Realu. Będą musieli sobie radzić bez gwiazdy!

Fatalna wiadomość da fanów Realu. Będą musieli sobie radzić bez gwiazdy!

Ramos kontuzjowany

Real Madryt będzie sobie musiał w najbliższych meczach radzić bez swojego kapitana. Sergio Ramos podczas derbowego starcia z Atletico doznał złamania nosa i czeka go przymusowy odpoczynek. Jak wynika z informacji hiszpańskich mediów, Ramos powinien pauzować przez około dziesięciu dni, co oznacza, że opuści on spotkania z Apoelem Nikozja w Champions League i Malagą w La Lidze.

 • 2017.11.21
 • Źródło: twitter

Były dyrektor Realu Madryt wyjawia: "Cristiano Ronaldo szanuje w szatni tylko jednego piłkarza"

Którego piłkarza darzysz większym szacunkiem?

Relacja CR7 z Ramosem

"Relacja Cristiano i Sergio Ramosa? Tak naprawdę, to jedynym piłkarzem w szatni Realu Madryt którego Portugalczyk szanuje, jest właśnie Sergio Ramos. Cristiano docenia to, że Ramos 'wali prosto z mostu'. Jeśli tam był jakiś problem między nimi, to Cristiano służy takie bezpośrednie rozwiązywanie nieporozumień. A to jest styl Ramosa." - Jorge Valdano, były dyrektor Realu

Którego piłkarza darzysz większym szacunkiem?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 1223

 • 2017.11.20
 • Źródło: El Transistor

Kibice Realu pokochają Ramosa jak nigdy wcześniej! Każdy klub chciałby mieć kogoś takiego!

Kibice Realu pokochają Ramosa jak nigdy wcześniej! Każdy klub chciałby mieć kogoś takiego!

Nos Ramosa

Sergio Ramos po starciu z Lucasem Hernandezem w derbach Madrytu ma złamany nos. Stoper "Królewskich" w trakcie walki o piłkę został kopnięty w twarz. Kapitan Realu z powodu problemów z oddychaniem nie wyszedł na boisko w drugiej połowie. Ramos do tej sytuacji wrócił na Twitterze. Stoper podziękował kibicom za wsparcie i zamanifestował swe przywiązanie do klubu. "Będę krwawić tysiąc razy za ten herb i tę koszulkę. Dziękuję za wasze wsparcie. Wkrótce wrócę" - napisał Ramos.

 • 2017.11.19
 • Źródło: Twitter


Zidane zabrał głos w sprawie konfliktu Cristiano Ronaldo z inną gwiazdą Realu!

Zidane zabrał głos w sprawie konfliktu Cristiano Ronaldo z inną gwiazdą Realu!

Sprawa wyjaśniona

"Cristiano i Ramos to mądrzy ludzie i mogą mówić, co chcą. Wiele razem wygrali, są tu razem od dawna i czasami mogą mieć różne zdanie. Potem w środku to rozwiązujesz i tu sprawy są już rozwiązane" - Zinedine Zidane.

 • 2017.11.17
 • Źródło: MARCA

Rozkręca się konflikt pomiędzy dwoma najważniejszymi piłkarzami Realu! Ronaldo jest totalnie sfrustrowany!

Czy myślisz, że pomiędzy Cristiano Ronaldo i Sergio Ramosem rozgorzeje otwarty konflikt?

Konflikt

Ostatnio Cristiano Ronaldo tak podsumował obecną kadrę Realu: "Pepe był wielkim zawodnikiem, Morata, James, wszyscy, którzy odeszli, sprawiali, że byliśmy silniejsi. To jest jasne”. Później o tę sytuację zapytany został Sergio Ramos, który stwierdził, że rozmawianie o byłych graczach to wykorzystywanie sytuacji. „Nie zgadzam się z opinią Cristiano, że kadra jest słabsza. Wydaje mi się, że to wygodna opinia”, stwierdził Ramos, który dodatkowo pochwalił Neymara i zaprosił go do do Realu Madryt. Chiringuito twierdzi, że ta korespondencyjna wymiana zdań i zachowanie bliskiego kolegi zabolały Ronaldo. Do ostatnich problemów z poczuciem bycia docenionym dochodzi fakt, że latem Ronaldo stracił w szatni przyjaciół i także ważne wpływy. Klub opuścił Pepe, a także Coentrão oraz James, którzy najbardziej trzymali się z Portugalczykiem. Do tego Real odmładza zespół Hiszpanami, dla których wzorem i liderem pozostaje Sergio Ramos. Od 2009 roku status Cristiano w szatni nie był tak osłabiony, a w tym samym czasie stoper stał się pod tym względem absolutnym liderem. Jeśli to wszystko zsumuje się z ostatnimi słowami kapitana, Ronaldo ma czuć ogromne niezadowolenie. Ostatnio zapytano Ramosa również o potencjalne odejście Cristiano. „Pytajcie go, mi te sprawy wymykają się już z rąk”, odpowiedział Hiszpan. Media odczytały to jako zrezygnowanie ostatnimi zachowaniami i naciskami za strony Portugalczyka, dla którego miał to być ostatni cios zadany przez Ramosa. Pomiędzy dwoma najważniejszymi zawodnikami Realu Madryt powstało spore napięcie.

Czy myślisz, że pomiędzy Cristiano Ronaldo i Sergio Ramosem rozgorzeje otwarty konflikt?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 636

 • 2017.11.16
 • Źródło: Marca

Ramos opisał obecną sytuację w Realu! Odejście Ronaldo? On ma już tego dość!

Ramos opisał obecną sytuację w Realu! Odejście Ronaldo? On ma już tego dość!

Opis Ramosa

"W Realu powoli odzyskujemy kontuzjowanych, Mateo czy Carvajala. Isco jest już w rękach naszych lekarzy i zobaczymy, jaka będzie diagnoza. Oby nic mu nie było i obyśmy jak najszybciej mieli pełną ekipę do dyspozycji. Czekają nas trudne mecze, ale to też piękno futbolu, gdy masz te starcia, gdzie grasz o wszystko. La Liga staje się bardzo interesująca, a margines błędu jest minimalny, bo już straciliśmy wiele punktów. Cristiano chce odejść? Pytajcie o to Cristiano, mi te sprawy wymykają się już z rąk" - Sergio Ramos.

 • 2017.11.15
 • Źródło: COPE