Media w Niemczech biją na alarm! Boją się, że Robert Lewandowski... Oj, to będzie cios dla całej ligi!

Czy Robert Lewandowski powinien odejść z Bayernu?

Niezadowolony

Według serwisu sport1.de, Robert Lewandowski nie przeżywa najlepszych chwil w Bayernie Monachium. Zdaniem niemieckich dziennikarzy wypowiedzi polskiego napastnika mogą świadczyć o tym, że dla Polaka to ostatni sezon w stolicy Bawarii.  - Ciągłe podróże i wychodzenie na boisko bez odpowiedniego przygotowania nigdy nie pomaga - powiedział kapitan reprezentacji Polski. Choć to tylko słowa, według Niemców mogą one znaczyć dużo więcej niż się wydaje. "Najpierw złość po straceniu korony króla strzelców, teraz złość z powodu decyzji klubu dot. przygotowań do nowego sezonu. Lewandowski miał już w Bayernie szczęśliwsze chwile. Co za tym się kryje? Zagrożenie dla klubu" - pisze sport1.de. "Najważniejszym celem Lewandowskiego pozostaje triumf w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Ostatnie wydarzenia nie zbliżają go do tego. Ponadto kolejne duże transfery Bayernu powodują, że to nie on jest zawodnikiem grającym pierwsze skrzypce w zespole" - oceniają dziennikarze, mając na myśli sprowadzenie do Bawarii m.in. Jamesa Rodrigueza. Według nich Polak oddala się od najlepszych zawodników i nie wskoczył na poziom Messiego i Ronaldo, czym ma być nieco zawiedziony. Media u naszych zachodnich sąsiadów biją na alarm, ponieważ możliwe, że Polak zdecyduje się odejść z klubu.

Czy Robert Lewandowski powinien odejść z Bayernu?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 674

  • Dzisiaj
  • Źródło: Sportowe Fakty

Świetne wiadomości dla fanów Bayernu!

Świetne wiadomości dla fanów Bayernu!

Neuer wraca do gry

Neuer opuścił końcówkę minionej kampanii, a także letnie przygotowania Bayernu do nowego sezonu, jednak po jego urazie nie ma śladu i lekarze już jakiś czas temu wydali zgodę na jego powrót do normalnych zajęć. Niemiec nie wystąpił jeszcze w meczu z Bayerem Leverkusen na inaugurację nowego sezonu w Bundeslidze, jednak na starcie z Werderem będzie już gotowy i powinien zagrać w podstawowym składzie Bawarczyków - donosi serwis "tz.de".

  • Dzisiaj
  • Źródło: tz.de


Na takie wieści czekali kibice Bayernu! Teraz będą dwa razy groźniejsi dla rywali!

Na takie wieści czekali kibice Bayernu! Teraz będą dwa razy groźniejsi dla rywali!

Kontuzjowani wracają

Manuel Neuer, Javi Martinez i Thiago Alcantara trenowali z drużyną Bayernu Monachium. Wszyscy trzej piłkarze nie byli w ostatnich dniach do dyspozycji szkoleniowca z powodu problemów ze zdrowiem. Wiele wskazuje na to, że Martinez i Alcantara będą gotowi do gry w najbliższej kolejce, gdy Bayern zmierzy się na wyjeździe z Werderem Brema. Większą niewiadomą jest data powrotu między słupki Neuera.

  • 2017.08.22
  • Źródło: fcbayern.de


Bayern ma już odpowiedź na rekordowy transfer Neymara! Ha, nieźle to załatwili!

Bayern ma już odpowiedź na rekordowy transfer Neymara! Ha, nieźle to załatwili!

Inwestycja Bayernu

Przenosiny Neymara do Paris Saint-Germain za 222 mln euro wyśrubowały transferowy rekord wszech czasów. Bayern Monachium ma swoją odpowiedź na to szaleństwo - najlepszy niemiecki klub otworzył centrum treningowe. Nowy ośrodek Bayernu ma osiem boisk sportowych, będzie na nim trenować 14 zespołów. "To odpowiedź Bayernu na transferowe szaleństwo. Nasze działania są odpowiedzią na to, co się obecnie dzieje na rynku transferowym. Jestem przekonany, że tutaj będziemy rozwijać przyszłych reprezentantów kraju. Sprytną taktyką chcemy wyrównać szanse, które inne kluby mają dzięki pieniądzom od szejków lub kogoś innego - powiedział szef bawarskiego klubu Uli Hoeness.

  • 2017.08.21
  • Źródło: Bild