Mesut Ozil w Barcelonie. Znamy cenę za byłego gwiazdora Realu

Mesut Ozil w Barcelonie. Znamy cenę za byłego gwiazdora Realu

20 milionów

Kolejne doniesienia z Hiszpanii na temat Mesuta Ozila. Niedawno pojawiły się informacje, że piłkarz może odejść z Arsenalu i być może będzie opcją awaryjną w przypadku, gdyby Blaugrana nie kupiła Phillipe Coutinho. Teraz "Mundo Deportivo" donosi, że Duma Katalonii chce wykupić pomocnika już w styczniu i wyda na niego 20 milionów euro.

  • 2017.11.21
  • Źródło: Mundo Deportivo


Ważą się losy gwiazdy Arsenalu! Gigant ma ochotę wykorzystać trudną sytuację!

Ważą się losy gwiazdy Arsenalu! Gigant ma ochotę wykorzystać trudną sytuację!

Losy Ozila

Arsenal w grudniu podejmie decyzję, czy sprzedać Mesuta Oezila w zimowym oknie transferowym – czytamy w Manchester Evening News. Niemiecki pomocnik Kanonierów od kilku tygodni jest przymierzany do Manchesteru United. Przedstawiciele Czerwonych Diabłów woleliby jednak pozyskać Oezila za darmo, a to będzie możliwe dopiero po zakończeniu sezonu 2017/2018. Na taki scenariusz niechętni są z kolei działacze Arsenalu. Jeżeli Oezil nie podpisze nowego kontraktu, to styczeń będzie ostatnim terminem, kiedy Kanonierzy będą mogli zarobić na swoim zawodniku.

  • 2017.11.16
  • Źródło: MEN

Wiemy za jaką kwotę Arsenal sprzeda Ozila!

Wiemy za jaką kwotę Arsenal sprzeda Ozila!

30 milionów za pomocnika

Mesut Oezil ma do końca tego sezonu ważny kontrakt z Arsenalem Londyn. "Kanonierzy" są gotowi sprzedać go już w styczniu za 30 milionów funtów - donosi "Daily Star". Klub z północnego Londynu nie zamierza na siłę zatrzymywać do końca kontraktu niemieckiego pomocnika. Arsenal jest gotowy, aby wykorzystać ostatnią szansę na otrzymanie pieniędzy za Oezila i sprzedać go podczas najbliższego okienka transferowego. 29-latka bardzo mocno chce pozyskać Manchester United. Do "Czerwonych Diabłów" chciałby go sprowadzić Jose Mourinho, menedżer drużyny z Old Trafford, z którym Oezil współpracował w Realu Madryt.

  • 2017.11.09
  • Źródło: Daily Star