Zlatan podał datę swojego powrotu! On jest szalony! Chce oszukać prawa natury!

Zlatan podał datę swojego powrotu! On jest szalony! Chce oszukać prawa natury!

Wcześniejszy powrót Zlatana

Z pierwszych rokowań lekarzy wynikało, że Zlatan Ibrahimović wróci na boisko najwcześniej w styczniu 2018 roku. Ale sam zainteresowany nie chce tak długo czekać. 35-letni zawodnik miał powiedzieć ostatnio podczas rehabilitacji w ośrodku treningowym Manchesteru United, że będzie gotowy na listopad. To dwa miesiące wcześniej niż rokowania lekarzy. "Wracam za pięć miesięcy" - cytuje słowa Szweda "Daily Express".

  • 2017.06.18
  • Źródło: Daily Express

Duże osłabienie reprezentacji Niemiec! To zła wiadomość dla wszystkich!

Duże osłabienie reprezentacji Niemiec! To zła wiadomość dla wszystkich!

Tah wypada

Jonathan Tah nie zagra na Mistrzostwach Europy U-21 2017. Reprezentant Niemiec opuścił już zgrupowanie kadry w Wieliczce, a jego miejsce zajął Waldemar Anton. Tah nie weźmie udziału w turnieju z powodu kontuzji pachwiny. Jego nieobecność to duże osłabienie drużyny Stefana Kuntza. Tah był jedynym uczestnikiem Euro 2016 w niemieckiej kadrze i miał być nie tylko filarem swojej drużyny, ale też jedną z największych gwiazd turnieju.

  • 2017.06.14
  • Źródło: DFBTragiczne wiadomości dla gwiazdy Borussii! To psuje wszystkie jego plany!

Tragiczne wiadomości dla gwiazdy Borussii! To psuje wszystkie jego plany!

Długa przerwa Reusa

Marco Reus nie pojawi się już w tym roku na boisku. Niemiec przeszedł operację więzadeł krzyżowych i teraz czeka go bardzo długa rehabilitacja. "W ubiegłą środę miałem operację tylnego więzadła krzyżowego. Zabiegł powiódł się i teraz czeka mnie długa rehabilitacja. Dam z siebie wszystko, żeby wrócić najszybciej, jak się da. Zawsze wracałem silniejszy i tym razem będzie tak samo" - napisał Marco Reus na Instagramie.

  • 2017.06.12
  • Źródło: Instagram