Polacy nie mają wątpliwości! No to naszym reprezentantom nie pozostaje nic innego jak...

Polacy nie mają wątpliwości! No to naszym reprezentantom nie pozostaje nic innego jak...

Kibice wierzą w zespół

Z sondy przeprowadzonej przez portal "Wirtualna Polska" wynika, że kibice reprezentacji Polski wierzą w końcowy sukces w meczu z Czarnogórą. W głosowaniu wzięło udział 14 tyś ludzi, a 64% z nich zagłosowało, że Polacy zwyciężą.Ale akcja! Kibic pozwał Bayern Monachium i chce wielkiego odszkodowania!

Ale akcja! Kibic pozwał Bayern Monachium i chce wielkiego odszkodowania!

Pozew przeciw Bayernowi

Kibic chce od Bayernu odszkodowania w wysokości 120 tysięcy euro. W 2014 roku wskutek nieszczęśliwego wypadku na stadionie Allianz Arena Austriak doznał kilku obrażeń. Fritz Rettensteiner, który przyjechał z Austrii na mecz ćwierćfinału Ligi Mistrzów między Bayernem Monachium a Manchesterem United, został "stratowany" przez angielskiego kibica, który nie mając biletu, przeskoczył nad bramką wejściową. Według adwokata austriackiego fana, bramki były zbyt niskie, poza tym bilety powinny być sprawdzane przed nimi.

Dramatyczne zachowanie kibiców w meczu Niemcy v Anglia... To jest niedopuszczalne, myśleliśmy, że to już historia...

Dramatyczne zachowanie kibiców w meczu Niemcy v Anglia... To jest niedopuszczalne, myśleliśmy, że to już historia...

Polityka na trybunach

Cześć angielskich kibiców podczas spotkania w Dortmundzie gwizdała na niemieckim hymnie, a w trakcie spotkania rozłożonymi rękami imitowała myśliwce. Akompaniowały temu okrzyki na temat pierwszej i drugiej wojny światowej. - Cały czas wzywamy kibiców, by okazywali szacunek i nie wznosili okrzyków, które mogą być obraźliwe dla innych. Jednostki, które w ten sposób się zachowują, nie reprezentują przytłaczającej większości angielskich fanów ani wartości, do jakich powinniśmy aspirować jako naród piłkarski - powiedział Greg Clarke. Nagrania ze stadionowego monitoringu na wniosek federacji przejrzy teraz specjalna jednostka policji badająca stadionowe przestępstwa (UK Football Policing), która ma możliwość nakładania zakazów stadionowych na osoby łamiące prawo.Klub z Premier League porzuci swój stadion! Jest szansa na nowy obiekt wart 300 milionów funtów!

Klub z Premier League porzuci swój stadion! Jest szansa na nowy obiekt wart 300 milionów funtów!

Everton pożegna Goodison Park

Everton wykonał kolejny krok w kierunku budowy nowego stadionu. Toffees doszli do porozumienia w sprawie zakupu ziemi w pobliżu rzeki Mersey (w Bramley Moore Dock), gdzie miałby stanąć obiekt, który ma kosztować klub ok. 300 mln funtów. Przed Evertonem jeszcze długa droga do przeprowadzki z Goodison Park, na którym zespół gra od 1892 roku, ale dyrektor wykonawczy Robert Elstone patrzy w przyszłość z optymizmem. - Możemy teraz przejść do następnej fazy, z dużą większą pewnością siebie - powiedział Elstone.