Czy czasy gwiazdora Realu Madryt się skończyły? To daje do myślenia...

Czy Mayoral powinien zastąpić Benzemę w pierwszym składzie?
 

Czy Mayoral powinien zastąpić Benzemę w pierwszym składzie?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 239

  • 2017.12.07
  • Źródło: Facebook

Real Madryt chce kupić piłkarza, o którego stara się Barcelona

Real Madryt chce kupić piłkarza, o którego stara się Barcelona

Wzmocnienia w obronie

Real Madryt ciągle pracuje nad przyszłymi transferami. Wzmocnienia wymagają pozycje bramkarza, środkowego obrońcy i napastnika. Jeśli chodzi o defensywę, jednym z kandydatów jest Matthijs de Ligt. Osiemnastoletni obrońca broni obecnie barw Ajaksu. Jego pozyskaniem zainteresowana jest również Barcelona. Katalończycy już wykonali pierwszy krok i skontaktowali się z holenderskim klubem. Próbowali wynegocjować możliwość pierwszeństwa do transferu, ale na razie Ajax nie zamierza sprzedawać swojego gracza. Przynajmniej zimą, latem szansa będzie większa. Królewscy obserwują De Ligta, a raporty na jego temat są znakomite. Obrońca ma ogromny potencjał i bardzo szybko się rozwija. Ma tylko osiemnaście lat, ale w takim samym wieku do Madrytu przechodził Varane. Matthijs ma bezdyskusyjne miejsce w podstawowej jedenastce Ajaksu i zagrał już raz w reprezentacji Holandii. Blancos wierzą, że jest bardzo dobrym kandydatem do wzmocnienia środka obrony. Sergio Ramos w marcu skończy 32 lata, a liczne kontuzje Varane’a są dla klubu zmartwieniem, do tego Vallejo na razie nie wykonał kroku naprzód.

  • 2017.12.01
  • Źródło: AS


Dyrektor Barcelony osobiście poleciał namawiać piłkarza do transferu. To już raczej pewniak.

Dyrektor Barcelony osobiście poleciał namawiać piłkarza do transferu. To już raczej pewniak.

Mina o krok o Barcy

Robert Fernandez, dyrektor sportowy Barcelony, udał się ostatnio do Ameryki Południowej, żeby przeprowadzić rozmowy transferowe z Yerrym Miną i jego agentem, informuje "Mundo Deportivo". 23-letni, kolumbijski środkowy obrońca znajduje się od dłuższego czasu na liście życzeń Blaugrany. Tym razem miał otrzymać obietnicę, że będzie pierwszym transferem klubu w letnim oknie transferowym. Piłkarzem Palmeiras interesują się również kluby z Bundesligi, jednak przy ofercie Barcelony raczej nie mają szans na przekonanie do siebie Miny. Kolumbijczyk ma kosztować Blaugranę 10 milionów euro.

  • 2017.11.26
  • Źródło: Mundo Deportivo

To będzie pierwszy transfer FC Barcelony zimą - 45 mln euro już zaoferowane!

To będzie pierwszy transfer FC Barcelony zimą - 45 mln euro już zaoferowane!

De Ligt w Barcelonie?

Według informacji "Ziggo Sport" FC Barcelona ma zakontraktować Matthijsa de Ligt'a w zimowym oknie transferowym. Jak podaje holenderski portal, środkowy obrońca Ajaxu Amsterdam ma kosztować Katalończyków 45 mln euro. 18-letni obrońca jest wychowankiem Ajaksu. W pierwszej drużynie tego klubu zadebiutował w 2016 roku. Natomiast już w marcu 2017 roku zagrał pierwszy mecz w dorosłej reprezentacji Holandii. De Ligt przez ekspertów uważany jest za jednego z najbardziej obiecujących stoperów młodego pokolenia.  

  • 2017.11.20
  • Źródło: Ziggo Sport