Spięcie na linii Pogba - Mourinho. Gwiazdor ma już po dziurki w nosie trenera!

Myślisz, że Paul Pogba odejdzie z Manchesteru United?

Odejdzie z Manchesteru?

Czy przygoda Paula Pogby z Manchesterem United dobiega końca. Media coraz częściej spekulują, że Francuz może latem zmienić pracodawcę. W ostatnim czasie wokół Pogby jest dużo szumu. Prasa rozpisywała się, że Francuz nie jest zadowolony ze swojej pozycji w Manchesterze United. Piłkarz podobno nie może ułożyć swojej współpracy z Jose Mourinho i coraz częściej grymasi na stosowaną przez niego taktykę. Sam Portugalczyk nie waha się już przed sadzaniem Pogby na ławce rezerwowych i wczesnym zdejmowaniem go z boiska. W niedawnych meczach z Tottenhamem i Newcastle francuski pomocnik grał niewiele ponad godzinę. Przeciwko Huddersfield i Sevilli wchodził na boisko z ławki rezerwowych. Mourinho wolał wystawić w podstawowej jedenastce niedoświadczonego Scotta McTominaya. Według magazynu "Sports Illustrated" tarcia między Mourinho a Pogbą mogą doprowadzić do odejścia piłkarza z Manchesteru United. Mino Raiola, agent piłkarza, podobno zaczął już działać i zasygnalizował czołowym klubom kontynentu, że jego klient jest gotowy do zmiany pracodawcy.

Myślisz, że Paul Pogba odejdzie z Manchesteru United?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 511

  • 2018.02.22
  • Źródło: goal.com


Paul Pogba odejdzie z Manchesteru United. Wszystko przez... Mourinho!

Paul Pogba odejdzie z Manchesteru United. Wszystko przez... Mourinho!

Zła taktyka

Paul Ince uważa, że Paul Pogba może latem odejść z Manchesteru United. Wszystko przez ostatnie sygnały, że Francuz nie jest zadowolony ze swojej roli w taktyce Jose Mourinho. Dziennik "L'Equipe" poinformował, że Pogba źle czuje się jako jeden z defensywnych pomocników w schemacie 1-4-2-3-1. Piłkarz miał nalegać na Mourinho, by ten zmienił taktykę i ustawiał drużynę w systemie 1-4-3-3. - Jeśli to, co media piszą o Pogbie, byłoby prawdą, to byłbym rozczarowany, ale nie zdziwiony - komentuje Ince. - Rozumiem, dlaczego Pogba może nie być zadowolony z taktyki Mourinho. On lubi atakować i wręcz włóczyć się po boisku. Nie przyszedł tu, żeby grać jako defensywny pomocnik. Ani tego nie lubi, ani nie jest w tym najlepszy. Dlaczego więc Mourinho upiera się, by wystawiać go na tej pozycji? - pyta były reprezentant Anglii. - Skoro pojawiają się sygnały, że Pogba jest nieszczęśliwy, to spodziewam się, że latem może zmienić klub. Jest jednym z najlepszych piłkarzy świata. Zasługuje na to, żeby grać na swojej ulubionej pozycji, gdzie może pokazać talent i wyrazić siebie - podkreśla Ince.

  • 2018.02.16
  • Źródło: goal.com

Paul Pogba wymięka! Francuz smutny w Manchesterze United. Oj...

Paul Pogba wymięka! Francuz smutny w Manchesterze United. Oj...

Nie podoba mu się taktyka

Paul Pogba czuje się nieszczęśliwy w Manchesterze United. Wszystko przez taktykę stosowaną przez Jose Mourinho - twierdzi dziennik "L'Equipe". Francuz w ostatnich meczach nie imponował formą. Przeciwko Newcastle i Tottenhamowi schodził z boiska przed końcem gry, a spotkanie z Huddersfield rozpoczął na ławce rezerwowych. Wpływ na słabszą dyspozycję Pogby mogą mieć decyzje taktyczne Jose Mourinho. "L'Equipe" twierdzi, że reprezentant Francji nie może odnaleźć się w ustawieniu 1-4-2-3-1, w którym pełni funkcje jednego z dwójki głębiej ustawionych środkowych pomocników Jego zdaniem w takim systemie nie może rozwinąć skrzydeł i pokazać swoich ofensywnych umiejętności. Pogba wolałby grać w systemie 1-4-3-3, w którym chciałby pełnić funkcję lewego z trójki środkowych pomocników. - Jeśli grasz w pomocy, to musisz sobie radzić i w systemie z trójką, i w tym z dwójką środkowych pomocników. Uważam, że Pogba po prostu musi dać z siebie więcej i skupiać się na tym, o co naprawdę chodzi w futbolu - komentuje Roy Keane.

  • 2018.02.15
  • Źródło: L'Equipe