Szalona oferta Man Utd dla Zlatana! Nie zgadniecie, czego dotyczy! Ale by było świetnie!

Czy uważasz, że po zakończeniu kariery piłkarskiej Zlatan Ibrahimović osiągnie sukces jako trener?

Zlatan trenerem?

Manchester United rozmawia ze Zlatanem Ibrahimoviciem na temat powrotu na Old Trafford. Dyskusje na razie nie dotyczą jednak ponownej gry Szweda w diabelskim trykocie. Dziennikarze The Independent twierdzą, że Ibrahimović może rozpocząć karierę szkoleniowca w Manchesterze United, kiedy zakończy piłkarską karierę. Czerwone Diabły rozmowy na temat nowego kontraktu dla Ibrahimovicia mają rozpocząć, kiedy ten wróci do pełnej sprawności.

Czy uważasz, że po zakończeniu kariery piłkarskiej Zlatan Ibrahimović osiągnie sukces jako trener?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 340

  • 2017.08.17
  • Źródło: Independent

Zlatan zadecydował! To w tym klubie zagra w kolejnym sezonie! Ibra nie mógł postąpić inaczej!

Zlatan zadecydował! To w tym klubie zagra w kolejnym sezonie! Ibra nie mógł postąpić inaczej!

Dalej w United

Niebawem Zlatan Ibrahimović ma pojawić się w Manchesterze United - informuje "The Sun". Szwed ma trenować w ośrodku Czerwonych Diabłów i rozmawiać o nowej umowie. Manchester United oficjalnie jeszcze nie potwierdził tej informacji. Natomiast kilka dni temu Jose Mourinho przyznał, że są prowadzone rozmowy z 35-latkiem na temat podpisania przez niego nowej umowy. - Nie będzie gotowy do gry jutro. To nie jest coś pilnego, czy temat, który trzeba załatwić lub nie. Sądzę, że Zlatan postawił sprawę jasno, mówiąc, że ostatni sezon mu nie wystarczy - mówi Jose Mourinho po czym dodaje: - On uważa, że może zrobić więcej. Chce więcej futbolu na najwyższym poziomie. Rozmawiamy więc i dyskutujemy o możliwości jego pozostania z nami w drugiej części sezonu.

  • 2017.08.15
  • Źródło: The SunMourinho potwierdza: Man Utd prowadzi rozmowy z wielką gwiazdą! To wzmocnienie na miarę walki o mistrza!

Mourinho potwierdza: Man Utd prowadzi rozmowy z wielką gwiazdą! To wzmocnienie na miarę walki o mistrza!

Mourinho o Ibrahimoviciu

"Nie będzie gotowy do gry jutro. To nie jest coś pilnego, czy temat, który trzeba załatwić lub nie. Sądzę, że Zlatan postawił sprawę jasno, mówiąc, że ostatni sezon mu nie wystarczy. On uważa, że może zrobić więcej. Chce więcej futbolu na najwyższym poziomie. Rozmawiamy więc i dyskutujemy o możliwości jego pozostania z nami w drugiej części sezonu.

  • 2017.08.12
  • Źródło: manutd.com