To już jest przesada! W tym oknie Krychowiak mógł trafić do angielskiego giganta, ale na przeszkodzie stanął... Neymar!

To już jest przesada! W tym oknie Krychowiak mógł trafić do angielskiego giganta, ale na przeszkodzie stanął... Neymar!

Chelsea chciała Krychę

Grzegorz Krychowiak mógł być tego lata bohaterem hitowego transferu. Reprezentantem Polski interesowała się Chelsea, ale do transakcji nie doszło ze względu na opieszałość Paris Saint-Germain. Wicemistrz Francji wszystkie swoje wysiłki kierował w ostatnim czasie na ściągnięcie Neymara z Barcelony, zaś inne sprawy kadrowe zeszły na boczny tor. Właśnie dlatego The Blues nie złożyli konkretnej oferty za 27-latka, choć mieli taki zamiar. Ostatecznie mistrz Anglii wzmocnił środek pola transferem Tiemoue Bakayoko z AS Monaco.

  • 2017.08.17
  • Źródło: L'EquipeWyszło jak Leo Messi próbował zatrzymać Neymara w Barcelonie! Ale użył argumentu! Szok!

Wyszło jak Leo Messi próbował zatrzymać Neymara w Barcelonie! Ale użył argumentu! Szok!

Messi namawiał Neymara

Jak podali informatorzy hiszpańskiego "Sportu" 22 lipca w nocy, dzień przed spotkaniem Barcelony z Juventusem w International Champions Cup, Lionel Messi i Luis Suarez starali się przekonać Neymara do pozostania w klubie. Podczas tej rozmowy używali różnych argumentów, by skłonić Brazylijczyka do zmiany zdania. Całej inicjatywie przewodził Leo Messi, który w końcu miał zapytać Neymara: - Czego tak naprawdę chcesz? Zdobyć "Złotą Piłkę"? Sprawię, że uda Ci się to osiągnąć. - powiedział Argentyńczyk, wiedząc o obsesji Brazylijczyka na temat zostania najlepszym piłkarzem na świecie. Messi zaczął wprowadzać w życie swój plan już następnego dnia. Argentyńczyk oddał Neymarowi już pierwszego wolnego w meczu z Juventusem, a Brazylijczyk faktycznie błyszczał przez 45 minut, zdobywając oba gole dla Barcelony w wygranym 2-1 meczu. Cała historia pozostaje jednak tylko anegdotą, ponieważ Brazylijczyk wolał odejść do PSG i walczyć o tytuł najlepszego na świecie bez niczyjej pomocy.

  • 2017.08.15
  • Źródło: Sport

Neymar wysłał wiadomość do... nowego piłkarza Barcelony! Ciekawe słowa! A kibice... od razu go zjechali ;)

Neymar wysłał wiadomość do... nowego piłkarza Barcelony! Ciekawe słowa! A kibice... od razu go zjechali ;)

Przywitanie Paulinho

Pierwszym transferem Barcelony po sprzedaży Neymara było sprowadzenie Paulinho. Nowy piłkarz Paris Saint-Germain wysłał wiadomość do swojego kolegi z reprezentacji Brazylii. "Bracie, życzę sukcesów. Mam nadzieję, że jesteś bardzo szczęśliwy, jak ja tu byłem. Też cię kocham" - napisał na Instagramie Neymar. Mimo ładnych słów kibice Barcelony nadal nie mogą wybaczyć 25-letniemu zawodnikowi przenosin na Parc des Princes. "Weź go ze sobą do PSG", "nie zasługujesz na koszulkę Barcelony" - to najłagodniejsze z określeń.

  • 2017.08.15
  • Źródło: Instagram