Lewandowski to prawdziwy fenomen! No teraz to już śmiało można go nazwać maszyną!

Lewandowski to prawdziwy fenomen! No teraz to już śmiało można go nazwać maszyną!

Lekarz o Lewandowskim

"Jeśli chodzi o Lewandowskiego, to unikanie kontuzji to kwestia uwarunkowania genetycznego w połączeniu z dobrym prowadzeniem się. Robert regeneruje się bardzo szybko. Robert się w zasadzie nie męczy. On dzień po meczu mówi, że jest gotowy rozegrać kolejne spotkanie. Jest też bardzo dobrze skoordynowany. Myśli na boisku, wykazuje się sprytem, by uniknąć sytuacji, które mogą zakończyć się urazem" - Jacek Jaroszewski, lekarz reprezentacji Polski.To dlatego Lewandowski jest najlepszym napastnikiem! Ma coś, czego inni snajperzy mu zazdroszczą!

To dlatego Lewandowski jest najlepszym napastnikiem! Ma coś, czego inni snajperzy mu zazdroszczą!

Kompletny napastnik Lewy

Na Aubameyanga pracują koledzy, Modeste jest nieprzyjemny dla obrońców, a Lewandowski to napastnik kompletny - tak piłkarzy walczących o tytuł króla strzelców Bundesligi przedstawia oficjalna strona internetowa niemieckiej ekstraklasy. "Lewandowski to kompletny napastnik. Może strzelać gole prawą i lewą nogą oraz głową. Wykorzystuje zarówno podania po ziemi, jak i dośrodkowania. Na uznanie zasługuje przede wszystkim jego umiejętność radzenia sobie z trudnymi piłkami na małej przestrzeni - pod tym względem jest jednym z najlepszych napastników w Europie. Ponadto w tym sezonie wyspecjalizował się w strzelaniu goli z rzutów wolnych - od tej strony go nie znaliśmy" - piszą Niemcy o kapitanie reprezentacji Polski.To najmocniej motywuje Roberta Lewandowskiego! Ale on jest zawzięty!

To najmocniej motywuje Roberta Lewandowskiego! Ale on jest zawzięty!

Liga Mistrzów motywacją

"Chęć wygrania Ligi Mistrzów motywuje mnie do ciężkiej pracy. To, co może przemawiać za naszą ekipą w tym sezonie, jest mocny skonsolidowany zespół, który w decydującej fazie sezonu czuje się bardzo silny" - Robert Lewandowski.

Zobaczcie jakie cacko nosi Robert Lewandowski! Matko, ile to jest warte!

Zobaczcie jakie cacko nosi Robert Lewandowski! Matko, ile to jest warte!

Zegarek Lewego

Jak zauważył "Super Express" Robert Lewandowski błyszczy nie tylko na boisku. Na ręce kapitana reprezentacji można zobaczyć superzegarek wart co najmniej... 50 tys. zł! Jest to czasomierz szwajcarskiej marki Hublot - jednej z najpopularniejszych na świecie. Marka ta związana jest kontraktem reklamowym z Bayernem Monachium. Zegarki firmy Hublot nosi też Anna Lewandowska, która rok temu zaprezentowała cacko warte aż 90 tys. zł.