Angielskie kluby przez to są poszkodowane w Europie! Tylko to ich powstrzymuje, żeby tam rządzić!

Czy angielskie kluby w tym sezonie zdominują europejskie rozgrywki?

Problemy Anglików

"Zawsze powtarzam, że Champions League zaczyna się w lutym, a w lutym grają dalej angielskie zespoły, po tym jak w grudniu i styczniu możemy rozegrać 20 spotkań na przestrzeni dwóch miesięcy. Niemcy, Francuzi, Hiszpanie i Włosi wracają natomiast z zimowej przerwy. Myślę więc, że są wtedy w lepszym stanie niż angielskie drużyny" - twierdzi Jose Mourinho. "Chodzi też o to, że bez względu na to, jaki mecz grasz w Anglii, to jeśli nie dasz z siebie wszystkiego, to przegrasz. Jedziemy do Bristol na ćwierćfinałowy mecz Pucharu Ligi i jeśli nie wystawię mocnej jedenastki, to przegramy. To proste. W innych krajach pomiędzy topowymi zespołami, a innymi jest wielka różnica. Nie tylko jeśli chodzi talent i potencjał, ale również o mentalność. Tutaj mniejsze zespoły chcą wygrać, chcą rywalizować, chcą mieć odwagę i próbować walczyć o wynik" - dodaje Mourinho.

Czy angielskie kluby w tym sezonie zdominują europejskie rozgrywki?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 100

  • 2017.11.16
  • Źródło: goal.com

Wspaniały gest piłkarza! On tak chce pomóc Buffonowi po odpadnięciu w eliminacjach do MŚ!

Wspaniały gest piłkarza! On tak chce pomóc Buffonowi po odpadnięciu w eliminacjach do MŚ!

Khedira wspiera Buffona

Sami Khedira przyznał, że bardzo zmartwił się, gdy jego koledzy z Juventusu odpadli ze Szwedami. Piłkarzowi szczególnie szkoda było Gigiego Buffona, który po tym sezonie kończy karierę. Pomocnik zapowiedział, że zrobi wszystko, by pomóc bramkarzowi wygrać Ligę Mistrzów. - Byłem bardzo smutny, widząc moich kolegów z Juventusu jak cierpią. Wszystkich bolał widok płaczącego Buffona. Liga Mistrzów to trofeum, którego on jeszcze nie ma w swojej gablocie. Zrobię wszystko, by pomóc mu je zdobyć - wyznał Khedira.

  • 2017.11.15
  • Źródło: Football Italia

Piotr Zieliński wśród najlepszych w Lidze Mistrzów. Zobaczcie czym się wyróżnił! Brawo!

Piotr Zieliński wśród najlepszych w Lidze Mistrzów. Zobaczcie czym się wyróżnił! Brawo!

"Zielu dobrze biega"

UEFA udostępniła statystyki, które dotyczą tego, jak biegają piłkarze w meczach Ligi Mistrzów - kto przebiegł najwięcej w krótkim czasie oraz który piłkarz biegał z największą średnią szybkością. Wśród wyróżnionych jest Piotr Zieliński. Pomocnik SSC Napoli w 177 minut przebiegł 23 997 m, a średnio biegał z prędkością 8,13 km/h. Ta ostatnia statystyka daje mu szóste miejsce wśród wszystkich zawodników, którzy w tej edycji Ligi Mistrzów rozegrali co najmniej dwieście minut. Najszybciej biega Christian Eriksen, który średnio porusza się z prędkością 8,43 km/h. Z kolei Kevin De Bruyne przebiegł najwięcej, bo aż 48 km w 360 minut. Poniżej pierwsza dziesiątka rankingu.

  • 2017.11.08
  • Źródło: Sportowe Fakty


W Bayernie nie wytrzymali! Mają zamiar zbojkotować Ligę Mistrzów!

Czy popierasz protest kibiców Bayernu?

Bojkot kibiców

Kibice Bayernu Monachium chcą zbojkotować najbliższy mecz swojej drużyny w Lidze Mistrzów z Anderlechtem. Fani nie zamierzają lecieć do Belgii ze względu na zbyt wysokie, ich zdaniem, ceny biletów. Utrasi z grupy Schickeria zapowiedzieli w oświadczeniu, że zapłacenie 100 euro za wejście na obiekt Anderlechtu to "bezczelność". "Kwota 100 euro to bezczelność. Zdecydowana większość członków naszej organizacji jest przeciwna płaceniu takich pieniędzy i choć nie jest to dla nas miła sytuacja, będziemy zmuszeni do zrezygnowania z wyjazdu" - poinformowali fani FCB. Dodajmy, że niemal dokładnie przed dwoma laty kibice Bayernu już raz zaprotestowali przeciwko wysokim cenom biletów na mecze Ligi Mistrzów. W październiku 2015 roku, podczas wyjazdowego spotkania z Arsenalem, opuścili trybuny The Emirates na pierwsze pięć minut.

Czy popierasz protest kibiców Bayernu?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 355

  • 2017.11.04
  • Źródło: Sport1.de