Zaskakujące słowa piłkarza Barcelony o Buffonie.

Zaskakujące słowa piłkarza Barcelony o Buffonie.

Wypowiedź Rakiticia

Ivan Rakitić przed meczem z Juventusem w Lidze Mistrzów wypowiedział bardzo ciepłe słowa na temat nieobecności Buffona na przyszłorocznych mistrzostwach świata: "Chciałbym oddać Buffonowi moje miejsce na MŚ w Rosji i powiedzieć „jedź zamiast mnie”. On dał ludziom coś wyjątkowego. Każde dziecko planujące swoją drużynę w domu umieszcza w niej Buffona. Szacunek, jakim jest darzony, jest godny podziwu. Patrząc, jak płacze w pomeczowym wywiadzie, mam ochotę podejść do niego i płakać razem z nim. Brakuje słów, by opisać, co czuję. Szkoda, że taki zawodnik nie może pożegnać się z kibicami na mundialu. Gdybym mógł, naprawdę oddałbym mu swoje miejsce"

 • 2017.11.22
 • Źródło: Goal.com

Robert Lewandowski pokazuje wielką siłę! Mimo że przeżył osobistą tragedię... Straszne rzeczy...

Robert Lewandowski pokazuje wielką siłę! Mimo że przeżył osobistą tragedię... Straszne rzeczy...

Robert wspomina tatę

"Tata zawsze woził mnie na treningi, jeszcze w Delcie Warszawa, na sparingi. Ale pierwszego meczu w seniorach nie zobaczył, mimo że zacząłem grać w pierwszej drużynie bardzo wcześnie. Wiem, że czasami byłoby mi teraz łatwiej. Może tak zwyczajnie fajniej pogadać na męskie tematy z ojcem. O życiu, o rodzinie, o piłce. Nie marzę, nie wizualizuję, wiem, że nie pozna mojej córki. Musiałem poradzić sobie z taką świadomością wcześniej, muszę dawać radę także teraz" - Robert Lewandowski.

 • 2017.11.18
 • Źródło: Sportowe Fakty

Robert Lewandowski ma swoje tajemnice! Kibice nie mają o nich zielonego pojęcia!

Robert Lewandowski ma swoje tajemnice! Kibice nie mają o nich zielonego pojęcia!

Wyznanie Lewego

"Czy jest coś, czego kibice o mnie nie wiedzą Zapewniam, że jest wiele takich rzeczy. Oczywiście, że nad wszystkimi informacjami na mój temat nie panuję, jednak siedemdziesiąt procent to przeciek kontrolowany. To ja decyduję, o czym ludzie na mój temat mogą wiedzieć. Reszta to bzdury wyssane z palca, których nie chce mi się komentować. Zresztą, gdybym się tym zajął, nie miałbym czasu na grę w piłkę. Wiem, że moja pozycja w futbolu sprawia, że komentowany jest każdy mój krok, wypowiedź, albo to że gdzieś się pojawiłem, a gdzieś mnie zabrakło. Może nie wzbudzam kontrowersji, ale pobudzam wyobraźnię. Czasami wyciągane są jakieś dziwne wnioski. Albo głupie po prostu. Prawdziwego Roberta znają jednak tylko przyjaciele, a oni tego do mediów nie sprzedają" - Robert Lewandowski.

 • 2017.11.18
 • Źródło: Sportowe Fakty


Lewandowski daje wyraźny sygnał Bayernowi! Oni w końcu muszą coś z tym zrobić...

Lewandowski daje wyraźny sygnał Bayernowi! Oni w końcu muszą coś z tym zrobić...

Potrzebny zmiennik

Robert Lewandowski w rozmowie z magazynem "Sport Bild" zasugerował, że gdyby miał zmiennika w Bayernie, to łatwiej przyszłoby mu utrzymać wysoką dyspozycję przez długi czas. Od kilku tygodni w mediach toczy się dyskusja o zawodniku, który mógłby być zmiennikiem dla Roberta Lewandowskiego w Bayernie. Polski napastnik przyznał, że przydałoby mu się odciążenie. - Ściągnięcie młodego, głodnego napastnika, który chciałby uczyć się od doświadczonego profesjonalisty, to jedna z głównych opcji. Dla mnie to byłaby ulga, gdybym grał piętnaście lub dwadzieścia minut mniej - powiedział. - Masz wtedy więcej sił przed następnym spotkaniem i jest większe prawdopodobieństwo zachowania formy i zminimalizowania ryzyka kontuzji - dodał.

 • 2017.11.15
 • Źródło: Sport Bild

Zbigniew Boniek ostrzega piłkarzy reprezentacji Polski! Kieruje do nich mocne słowa!

Zbigniew Boniek ostrzega piłkarzy reprezentacji Polski! Kieruje do nich mocne słowa!

Trzeba zapieprzać

"Czy kadra krystalizuje się już na mundial? Takie myślenie jest błędne. Nikt nie powinien pojechać na turniej za zasługi i, znając Adama, nikogo nie zabierze tylko dlatego, że dobrze grał w eliminacjach. Decydować musi aktualna forma. Nie będziemy potrzebować zawodników w słabej dyspozycji. Mistrzostwa świata to nie jest wyjazd turystyczny. Wszyscy muszą zapieprzać. Trener nieprzypadkowo sprawdza tylu zawodników, nikt nie powinien poczuć się zbyt pewny. Wiadomo, zespół jest poukładany, od dawna gra w podobnym składzie i to daje efekty. Nie ma sensu mieszać na siłę, ale niewielu powinno czuć się zbyt pewnie" - Zbigniew Boniek.

 • 2017.11.15
 • Źródło: Przegląd Sportowy

Lewandowski w końcu zdradził coś o swojej sławnej cieszynce...

Lewandowski w końcu zdradził coś o swojej sławnej cieszynce...

Gest dla rodziny

Robert Lewandowski w programie "Oko w oko" powiedział do kogo skierowany jest jego gest po strzeleniu bramki. Skrzyżowane na piersi ręce i wystawiony język to charakterystyczna cieszynką Lewego. Gest ten pojawił się u pierwszy raz w grudniu 2016 roku. Wtedy gracz Bayernu Monachium obwieścił światu, że jego żona Anna Lewandowska spodziewa się dziecka. "Jakieś tam znaczenie jest, na pewno nie takie, o którym mogę powiedzieć. To był trochę spontan, który z jakiejś tam sytuacji kiedyś wyniknął, ale na dzień dzisiejszy jeszcze nie jestem w stanie o tym powiedzieć - przyznał "Lewy". Na pytanie dziennikarza, czy piłkarz swój gest kieruje w stronę rodziny, Lewandowski odpowiedział "Tak, w tym kierunku".

 • 2017.11.12
 • Źródło: Sport.tvp.pl

Podolski zdradza swoją przyszłość! On chce zagrać w tym klubie! A miał wybrać Górnika...

Podolski zdradza swoją przyszłość! On chce zagrać w tym klubie! A miał wybrać Górnika...

Podolski do Brazylii?

Lukas Podolski obecnie występuje w japońskim Vissel Kobe. Doświadczony napastnik może jednak trafić do brazylijskiego C.R. Flamengo. Urodzony w Gliwicach zawodnik absolutnie nie myśli jeszcze o zakończeniu kariery, choć ma już 32 lata. - Kiedy pojechałem do Brazylii na mistrzostwa świata, to bardzo mi się tam podobało. Nie wiem, co się wydarzy, kiedy opuszczę Japonię - powiedział Podolski, cytowany przez „Globo Esporte”. - Chcę grać dłużej niż przez kolejne dwa lata mojego obecnego kontraktu. Zobaczymy, co się wydarzy - stwierdził były reprezentant Niemiec. - Wszyscy wiedzą, że lubię Brazylię i Flamengo. Uwielbiam ich kibiców. Zobaczymy, co się wydarzy - przyznał.

 • 2017.11.11
 • Źródło: Globe Sport