Problemy gwiazdy Premier League! Niedługo stanie przed sądem!

Problemy gwiazdy Premier League! Niedługo stanie przed sądem!

Sanchez bez prawa jazdy

Alexis Sanchez nie będzie miło wspominać marcowego zgrupowania reprezentacji Chile. Piłkarz Arsenalu stracił prawo jazdy i wkrótce czeka go sprawa w sądzie. piłkarz Arsenalu Londyn został w zatrzymany przez policję w stolicy swojego kraju Santiago. Powodem była nadmierna prędkość. Na drodze obowiązywało ograniczenie do 120 km/h, tymczasem Sanchez jechał z prędkością 155 km/h. wiazdor "Kanonierów" będzie musiał stawić się na rozprawie, którą wyznaczono na 12 kwietnia.Kolejna kobieta w życiu Cristiano Ronaldo ma problemy!

Kolejna kobieta w życiu Cristiano Ronaldo ma problemy!

Siostra Ronaldo pozwana do sądu!

Siostra Cristiano Ronaldo, Katia Aveiro, została pozwana do sądu z powodu długów. 40-latka żyjąc w Setubal nie uiszczała wszystkich opłat związanych z wynajmem mieszkania. Sąsiedzi należący do wspólnoty mieszkaniowej próbowali najpierw sami załatwić sprawę i skłonić siostrę Ronaldo do zapłaty. Niestety nie udało się nim jej nawet namierzyć! Ich cierpliwość się więc wyczerpała i postanowili zgłosić sprawę do sądu. Jak się okazuje to nie pierwsza taka sytuacja, gdy Aveiro unika płacenia za mieszkanie. Długów narobiła sobie także wynajmując apartament ze swoim byłym partnerem Antonio Camelierem.Lewandowski urwał się ze zgrupowania! Był grany alkohol... Paparazzi są wszędzie :(

Lewandowski urwał się ze zgrupowania! Był grany alkohol... Paparazzi są wszędzie :(

Czas wolny Lewego

Adam Nawałka podczas zgrupowania postanowił dać naszemu najlepszemu piłkarzowi trochę swobody. Robert Lewandowski spotkał się z Donatanem, jednym ze swoich ulubionych artystów, a potem Lewy udał się na kolację z kolegami. Widać, że podczas niej, naprawdę się zrelaksował. Lewandowski, który zazwyczaj odmawia jakichkolwiek ilości alkoholu, tym razem pozwolił sobie na wypicie do kolacji lampki białego wina. Na zdjęciach widać, że polski napastnik wreszcie trochę odpoczął i bardzo dobrze się bawił. Patrząc na jego niedawne dokonania trzeba przyznać, że zasłużył na chwile wytchnienia.