Gwiazdor Bayernu dołączył do akcji Juana Maty! Pokazali, że są nie tylko wielkimi piłkarzami, ale też świetnymi ludźmi!

Gwiazdor Bayernu dołączył do akcji Juana Maty! Pokazali, że są nie tylko wielkimi piłkarzami, ale też świetnymi ludźmi!

Akcja Maty

Obrońca Bayernu Monachium, Mats Hummels, potwierdził za pośrednictwem swojego oficjalnego konta twitterowego o dołączeniu do akcji, której pomysłodawcą jest Juan Mata. Chodzi o przekazanie 1% zarobków na projekt Common Goal, którego celem jest wspieranie osób potrzebujących. "To szansa na to, by futbol pomógł w naprawie świata i chcę być tego częścią. Czuję, że możemy robić więcej, by połączyć rosnące zarobki piłkarzy ze szczytnym celem. Poprzez zbiórkę 1% zarobków, budujemy most między piłką nożną i jej społecznymi skutkami na całym świecie" - powiedział Hummels.

  • 2017.08.17
  • Źródło: TwitterNeymar w Paryżu ma nowych ochroniarzy! Ale ten gość to prawdziwy potwór! Czym zajmuje się na co dzień? Ha, no właśnie!

Neymar w Paryżu ma nowych ochroniarzy! Ale ten gość to prawdziwy potwór! Czym zajmuje się na co dzień? Ha, no właśnie!

Ochroniarz Neymara

Neymar może się czuć bezpiecznie. W ochronie brazylijskiego piłkarza Paris Saint-Germain jest między innymi zawodnik UFC Nordine Taleb. Brazylijczyk trafił do Paris Saint-Germain z FC Barcelona za 222 mln euro. Po przenosinach do Paryża Neymar zatrudnił nowych ochroniarzy. Na zdjęciach w ochronie najdroższego piłkarza świata można znaleźć znanego z MMA francuskiego zawodnika algierskiego pochodzenia Nordine'a Taleba.

  • 2017.08.15
  • Źródło: The Sun