Piotr Zieliński w ogniu krytyki! Nie zostawili na nim suchej nitki!

Piotr Zieliński w ogniu krytyki! Nie zostawili na nim suchej nitki!

Zielu nie błysnął

Po porażce SSC Napoli z Szachtarem Donieck (1:2) Piotr Zieliński znalazł się w ogniu krytyki. Według włoskich dziennikarzy "Zielu" nie zagrał najlepszego spotkania. Tuttomercato.web wystawiło reprezentantowi Polski ocenę "5". - Mógł zachować się lepiej przy trafieniu Taisona, nie zdoła zatrzymać rywala. Poza tym długo był niewidoczny - oceniają dziennikarze. W podobnym tonie o występie gracza pisze calciomercato.com. - Był jak duch, trudno go było zauważyć. Słabiej zagrał w pierwszej połowie - czytamy. Eksperci mają mieszane uczucia co do występu Milika. Jak podkreślają - z jednej strony napastnik Napoli strzelił gola, z drugiej pod koniec meczu zmarnował dwie dogodne okazje.

  • 2017.09.14
  • Źródło: Włoskie media

Tak się powinno udowadniać swoją wartość! Nasz gwiazdor pokazał, że należy mu się miejsce w pierwszym składzie!

Tak się powinno udowadniać swoją wartość! Nasz gwiazdor pokazał, że należy mu się miejsce w pierwszym składzie!

Zieliński świetnie oceniony

SSC Napoli wygrało z Bolonią 3:0. Zieliński rozpoczął mecz na ławce, ale wszedł na boisko w 62. minucie i strzelił gola. Lokalny dziennik "Il Mattino" wystawił naszemu reprezentantowi notę "6,5". W opisie zaznaczył, że Polak przyniósł swojemu zespołowi szczęście. "Po jego wejściu Napoli zaczęło walczyć i wygrało wysoko" - czytamy. W podobnym tonie Polaka oceniły serwisy statystyczne. "Whoscored" wystawił reprezentantowi kraju ocenę "7.3". Najlepszy był Callejon, który otrzymał "8.6". Z rywali Zielińskiego najlepszy był Allan (nota 8.2). Najsłabiej zostali ocenieni Jorginho (6.4) i Diawara (6.4), który pojawił się na murawie na ostatnie trzynaście minut. "Squawka" przyznała naszemu pomocnikowi cztery gwiazdki na pięć. Od naszego pomocnika ponownie lepszy był Allan (4,5). Zmiennik Diawara dostał trzy gwiazdki.

  • 2017.09.11
  • Źródło: WhoScored


To ma być lider naszej kadry, ale zawodzi na całej linii! I chyba wiadomo dlaczego! Musi to szybko zmienić!

Czy uważasz, że Piot Zieliński będzie w przyszłości liderem reprezentacji Polski?

Zieliński zawodzi

"Piotrek Zieliński zawiódł. I to bardzo. Jeśli będziemy grać z Hiszpanią lub Włochami, Piotr trafi na piłkarzy o podobnych warunkach fizycznych, co jego. Ale taka sytuacja będzie rzadkością. Rywale raczej będą więksi. A dla Zielińskiego to problem. Dziwne, bo tak utalentowany chłopak powinien sobie z tym radzić. Radzi sobie w Serie A, a w kadrze nie pokazuje pełni możliwości. Blokada psychiczna? Tak mi się wydaje. To ma być lider, a jednak w reprezentacji nie czuje się tym, kim powinien być. Nie wiem czy nie przyćmiewa go blask gwiazdy Lewandowskiego, Błaszczykowskiego i innych" - Andrzej Iwan, medalista Mistrzostw Świata 1982.

Czy uważasz, że Piot Zieliński będzie w przyszłości liderem reprezentacji Polski?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 654

  • 2017.09.05
  • Źródło: Sport


Polska - Dania. Jan Tomaszewski wskazał winnego! "On nie nadaje się do naszej kadry!"

Polska - Dania. Jan Tomaszewski wskazał winnego! "On nie nadaje się do naszej kadry!"

Tomaszewski wini Zielińskiego

Piłkarze Adama Nawałki w koszmarnym stylu przegrali z Danią 0:4 w El. MŚ. W mediach rozpoczęło się poszukiwanie winnych porażki. Wskazał go też legendarny bramkarz Jan Tomaszewski. Stwierdzając, że selekcjoner powinien odstawić na boczny tor Piotra Zielińskiego. "To rozgrywający, który potrafi grać znakomicie, jednak w takim ustawieniu jakim gra SSC Napoli. Natomiast my wypracowaliśmy sobie styl gry na dwóch napastników Lewandowski - Milik, dwóch defensywnych pomocników, najczęściej Krychowiak - Mączyński, bo my rozgrywamy piłkę po bokach boiska! Proszę mi przypomnieć, jak padały gole dla polskiej drużyny na EURO 2016? Po akcjach skrzydłowych tak? To k... jego mać, w tym momencie jak się wystawia rozgrywającego, to Linetty i Mączyński nie wiedzą jak mają grać! Wszystko wtedy idzie przez Zielińskiego" - powiedział Tomaszewski

  • 2017.09.02
  • Źródło: Super Express