Wygląda na to, że to będzie sezon polskich gwiazd z Napoli! Tak to wygląda z włoskiej perspektywy!

Czy w najbliższym sezonie Arek Milik i Piotr Zieliński będą gwiazdami Napoli?

Russo o Polakach

"Arek jest w naprawdę bardzo dobrej formie. Strzelił kilka goli w pierwszych meczach towarzyskich, ostatnio odpalił prawdziwą petardę. Jestem optymistą, jeśli chodzi o jego występy w pierwszym składzie SSC Napoli. W związku z natłokiem meczów trener Maurizio Sarri będzie rotował składem i na boisko posyłał raz Driesa Mertensa, a raz Milika. W tym momencie Mertens jest wyżej w hierarchii od Milika, ale najważniejsze, że Arek w końcu jest w świetnej formie fizycznej. A Zieliński? To zdecydowanie może być jego rok! Kocham jego technikę, styl gry oraz umiejętność posługiwania się obiema nogami na takim samym poziomie zaawansowania. Marek Hamsik powiedział o Zielińskim, że to właśnie Piotrek może zostać jego następcą w Napoli" - reporter "CalcioNapoli24", Claudio Russo.

Czy w najbliższym sezonie Arek Milik i Piotr Zieliński będą gwiazdami Napoli?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 700

  • 2017.07.19
  • Źródło: Sportowe Fakty


Piękne słowa kapitana Napoli o Zielińskim! Oni mają wobec niego wielkie oczekiwania! Czy Polak temu sprosta?

Myślisz, że Zieliński zostanie ikoną Napoli?

Zielu następcą Hamsika

Piękne słowa od kapitana SSC Napoli pod adresem Polaka grającego na Stadio San Paolo. Marek Hamsik uważa, że siedem lat młodszy Piotr Zieliński będzie jego naturalnym następcą i powinien kontynuować tradycję wielkich gwiazd klubu spod Wezuwiusza, rozpoczętą przez samego Diego Maradonę.  Liczę na to, że Piotrek stanie się moim naturalnym następcą - powiedział kapitan Napoli, który dodał też, że nie myśli o przejęciu numeru Maradony, bo jest on święty. - Nie, nie. Dycha pozostaje nietykalna. Chciałbym, aby pewnego dnia mój numer 17 został kiedyś przez klub zastrzeżony, ponieważ świadczyłoby to o moim wpływie na historię Napoli.

Myślisz, że Zieliński zostanie ikoną Napoli?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 193

  • 2017.07.09
  • Źródło: Football Italia


7 Polaków w TOP 500 najlepszych piłkarzy! Jedno wyróżnienie zaskakuje, a jego opis jeszcze bardziej! Mega! :)

7 Polaków w TOP 500 najlepszych piłkarzy! Jedno wyróżnienie zaskakuje, a jego opis jeszcze bardziej! Mega! :)

Polacy w World Soccer TOP 500

Renomowany magazyn "World Soccer" opracował listę 500 najlepszych piłkarzy świata. W zestawieniu znalazło się siedmiu reprezentantów Polski. Uznanie w oczach dziennikarzy znaleźli Kamil Glik, Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, Michał Pazdan, Łukasz Piszczek, Łukasz Teodorczyk i Piotr Zieliński. Każdemu z zawodników poświęcono kilka słów komentarza. W większości są to oczywiste uwagi dotyczące ich przynależności klubowej, czy stylu gry. Najciekawiej na tym tle wygląda charakterystyka Pazdana, który został nazwany "obiektem kultu" w Polsce. Dziennikarzy przypomnieli też jego przydomek z początków gry w kadrze - wtedy Leo Beenhakker mówił o nim jako o "piranii".

  • 2017.06.27
  • Źródło: Goal.com