Carlos Tevez nabija się z Chińczyków! Dlatego nikt nie traktuje poważnie wyjazdów do tamtej ligi!

Carlos Tevez nabija się z Chińczyków! Dlatego nikt nie traktuje poważnie wyjazdów do tamtej ligi!

Wakacje

Ostatni rok był fatalny dla Carlosa Teveza. Argentyński napastnik w Azji zarabiał fortunę, ale na boisku ani razu nie udowodnił, że zasługuje na aż tak wielkie wynagrodzenie. Podczas swojego pobytu w Shanghai Shenhua strzelił tylko cztery gole, a teraz śmieje się z tego okresu. – Byłem na siedmiomiesięcznych wakacjach. Nie mam problemów z tym, że trener i prezydent klubu mnie krytykowali. Nie miałem pojęcia, co tam robiłem – wypalił w Tevez w rozmowie z TyC Sports. Argentyńczyk jeszcze kiedy występował w drużynie z Szanghaju przyzwyczaił to sprawiania kłopotów i wywoływania mniejszych bądź większych skandali.

  • 2018.01.17
  • Źródło: goal.com


Zaskakujący chętny na Garetha Bale'a! Oni chcą zapłacić za niego 100 milionów!

Czy Gareth Bale powinien odejść z Realu Madryt do ligi chińskiej?

Chińczycy badają teren

Brytyjskie media donoszą, że jeśli Manchester United w dalszym ciągu jest zainteresowany sprowadzeniem Garetha Bale'a, musi uważać na konkurencję. Guangzhou Evergrande, chiński potentat i mistrz kraju, nie zamierza poprzestać na transferze Jacksona Martíneza, który wzmocnił drużynę z Kantonu zimą 2016 roku. Przyszłość Kolumbijczyka stoi pod znakiem zapytania, dlatego działacze poszukują kolejnego piłkarza, który stanowiłby ogromną wartość marketingową dla futbolu w Chinach. Według The Mirror Królewscy ustalili cenę Bale'a na 85 milionów funtów, czyli około 96 milionów euro. Niedawno pojawiały się głosy, że taka kwota może odstraszyć Czerwone Diabły, zwłaszcza wobec częstych urazów Walijczyka i sporych problemów ze zdrowiem. Guangzhou miałoby jednak być skłonne spełnić oczekiwania Realu Madryt. Warto zaznaczyć, że trenerem mistrza Chin jest Fabio Cannavaro, który grał w barwach Los Blancos w latach 2006–2009. Z niemal stuprocentową pewnością można założyć, że Real Madryt nie pozbędzie się Garetha Bale'a tej zimy. Zakusy Chińczyków być może są na razie jedynie badaniem terenu, jednak pewne jest to, że mogą one zmusić na przykład Manchester United do odważniejszych ruchów latem. Na razie Walijczyk nie skupia się na dalszej przyszłości, lecz na kolejnych spotkaniach.

Czy Gareth Bale powinien odejść z Realu Madryt do ligi chińskiej?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 757

  • 2018.01.09
  • Źródło: Daily Mirror

Chińczycy kupią piłkarza Barcelony? Zwrot sytuacji w tej sprawie

Chińczycy kupią piłkarza Barcelony? Zwrot sytuacji w tej sprawie

Mascherano nie odejdzie do Chin

W ostatnich dniach w hiszpańskich mediach pisało się o zainteresowaniu Javierem Mascherano ze strony zespołu Tianjin Quanjian. Mundo Deportivo przytacza wypowiedź rzecznika prasowego chińskiego klubu, który zaprzeczył takim doniesieniom transferowym. Przypomnijmy, że w ostatnich dniach sporo uwagi poświęca się Javierowi Mascherano, który ma naciskać na swoje odejście z klubu już podczas zimowego okienka transferowego. Wiele mówi się o tym, że kolejnym przystankiem w karierze doświadczonego Argentyńczyka ma być liga chińska. Osobę Mascherano łączyła się z chińskim zespołem Tianjin Quanjian, jednak rzecznik prasowy tego klubu powiedział w wywiadzie dla Today Evening News: – te pogłoski nie są związane z prawdą. W tym momencie nie rozważaliśmy opcji zakontraktowania Mascherano. Skupimy się na osiągnięciu najlepszych wyników  w przyszłym sezonie, a Mascherano jest zbyt stary, aby wpasować się do naszego aktualnego projektu.

  • 2017.12.10
  • Źródło: Mundo Deportivo