Co to się dzieje z Krychowiakiem?! W meczu z Chelsea znowu to się stało...

Czy myślisz, że Krychowiak odbuduje jeszcze swoją formę?

Kolejny słaby meczy Krychowiaka

Piłkarze West Bromwich Albion ulegli u siebie Chelsea 0:4 w meczu dwunastej kolejki rozgrywek angielskiej Premier League. Na The Hawthorns w podstawowym składzie gospodarzy wybiegł Grzegorz Krychowiak. Pomocnika reprezentacji Polski na początku drugiej połowy zastąpił jednak Argentyńczyk Claudio Yacob. Według ekspertów z portalu "WhoScored" Krychowiak był trzecim najgorszym zawodnikiem meczu, po Fosterze i Phillipsie. Polak dostał notę 6.0/10. Krychowiak w pierwszych swoich spotkaniach w WBA był nie do ruszenia. Trener Tony Pulis zachwycał się Polakiem i w siedmiu pierwszych meczach Krycha zagrał od deski do deski w każdym z tych spotkań. Pierwszy raz został zmieniony w starciu z Manchesterem City, ale była to dopiero 81. minuta. Jednak w następnym meczu Polak boisko opuścił już przed upływem godziny gry, a teraz w meczu Chelsea już w przerwie.

Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 400

• 2017.11.18
  • Źródło: Whoscored

Co dalej z Łukaszem Teodorczykiem? Polak dowiedział się, że...

Wraca do pierwszej drużyny

Łukasz Teodorczyk na boisku nie przypomina tego zawodnika, który w poprzednim sezonie strzelał gola za golem. Coraz częściej w mediach pojawiają się informacje o jego problemach. Niedawno informowaliśmy (tutaj: http://magiafutbolu.pl/img.php?id=82805&category=184), że Polak został odsunięty od pierwszej drużyny Anderlechtu. Decyzję o tym podjął trener Hein Vanhaezebrouck. Jak się okazuje, napastnik został już przywrócony do treningów. W środę trenował z pierwszą drużyną, a następnie wziął udział w spotkaniu z kibicami Anderlechtu.

• 2017.11.17
  • Źródło: Przegląd Sportowy

Kamil Grosicki wybrał najcięższą ligę, w jakiej do tej pory grał! Ale zaskoczył!

Championship

"Championship to najcięższa liga, w jakiej do tej pory grałem. W Premier League występują piłkarze o wyższych umiejętnościach, ale pod względem fizycznym jej zaplecze bije na głowę wszystkie inne ligi" - Kamil Grosicki.

• 2017.11.08

Czarne chmury nad Łukaszem Teodorczykiem! To fatalna informacja dla niego!

Zawieszony na dwa mecze

Łukasz Teodorczyk został zawieszony na dwa spotkania za niesportowe zachowanie podczas ligowego meczu Anderlechtu z KRC Genk. W 39 minucie spotkania Polak walczył o piłkę z Josephem Aidoo. Zawodnik z Ghany skutecznie blokował Polaka, aż piłka wyszła poza boisko. Sfrustrowany Teodorczyk kopnął rywala. Napastnik nie otrzymał czerwonej kartki za swoje zachowanie, obejrzał jedynie żółty kartonik. Nie uchroniło go to jednak od kary.

• 2017.11.07
  • Źródło: własne

Wielkie wyróżnienie dla Bielika! Dziennikarze z Wysp bardzo go docenili!

Na liście talentów

Krystian Bielik przechodzi rehabilitację po operacji stawu barkowego, ale eksperci o nim pamiętają. Młodzieżowy reprezentant Polski znalazł się na liście 100 największych talentów poniżej 20. roku życia według prestiżowego magazynu "Four Four Two". Redakcja "FFT" sklasyfikowała Krystiana Bielika na 93. miejscu.