Fatalnie to wygląda! Kamil Glik i jego koledzy nie tego się pewnie spodziewali...

Fatalnie to wygląda! Kamil Glik i jego koledzy nie tego się pewnie spodziewali...

Trudna sytuacja Monaco

AS Monaco przegrało u siebie z Besiktasem 1:2 i po trzech kolejkach Ligi Mistrzów ma tylko punkt. Z kolei zespół ze Stambułu z kompletem "oczek" prowadzi w tabeli. W drugim spotkaniu RB Lipsk 3:2 pokonało FC Porto. To zła wiadomość dla całego AS Monaco i Kamila Glika. Sytuacja zespołu jest dość skomplikowana, ponieważ zajmuje on ostatnie miejsce w swojej grupie ze stratą 3 punktów do drugiej lokaty, gwarantującej przejście do fazy pucharowej.

  • 2017.10.17
  • Źródło: własne

Oto dwóch najsilniejszych piłkarzy w naszej kadrze! To prawdziwe cyborgi!

Oto dwóch najsilniejszych piłkarzy w naszej kadrze! To prawdziwe cyborgi!

Lewy i Glik

Kto jest najsilniejszym piłkarzem w polskiej kadrze? Bartłomiej Spałek, fizjoterapeuta nasze reprezentacji zdradza, że jest dwóch graczy, którzy są prawdziwymi twardzielami. To Robert Lewandowski i Kamil Glik. "Wszyscy są silni, ale Robert to gladiator. Niesamowite, ale jego organizm nie potrzebuje dłuższej regeneracji. Praktycznie następnego dnia po rozegranym meczu, może zaczynać kolejne spotkanie. W ogóle nie jest pospinany. Czasami, jak kładzie się na stole, zastanawiam się co mam z nim robić. To fenomenalne jak wygląda jego tkanka mięśniowa" - opisuje Spałek. "Lewandowski jest wybitny, pozostali też fantastyczni, ale Kamil Glik to prawdziwy cyborg. O ile Robert czasem zapuka i profilaktycznie poprosi, żeby sprawdzić kręgosłup oraz czy wszystko gra, tak Kamil nawet do nas nie zagląda. A przecież tak samo, jak inni gra na najwyższym poziomie. Fenomen. Pytamy: "Kamil, może wpadniesz? Zapraszamy", a on zawsze odpowiada, że czuje się świetnie i nic go nie boli. Jest tak mocny, że w ogóle nie potrzebuje wsparcia fizjoterapeuty" - dodaje fizjoterapeuta.

  • 2017.10.12
  • Źródło: Sport


Glik opisał, co zespół czuł w nerwowej końcówce meczu z Czarnogórą! Masakra jakaś!

Glik opisał, co zespół czuł w nerwowej końcówce meczu z Czarnogórą! Masakra jakaś!

Obrońca po meczu

"W pięć minut przemknęły nam przez głowy jak najgorsze myśli, ale wygraliśmy mecz i awansowaliśmy do mistrzostw świata. Gra na mundialu to spełnienie marzeń. Nigdy nie byłem na mistrzostwach świata, nie wiem, czy jeszcze kiedyś będę miał taką okazję... Dla większości z nas będzie to pierwszy mundial. Musimy zakończyć ten sezon w zdrowiu i dobrze przygotować się do turnieju" - Kamil Glik.

  • 2017.10.08
  • Źródło: Polsat Sport

Tak ważny jest Adam Nawałka dla naszej kadry! Kamil Glik świetnie to opisał!

Tak ważny jest Adam Nawałka dla naszej kadry! Kamil Glik świetnie to opisał!

Piętno Nawałki

"W tamtym spotkaniu z Danią nie było elementu, który by dobrze funkcjonował. Nic nam nie wychodziło ani w ofensywie, ani w defensywie. Nie stworzyliśmy sobie żadnej klarownej sytuacji do strzelenia gola. Fizycznie też wyglądaliśmy gorzej od Duńczyków. W naszej ocenie to był najgorszy mecz za kadencji Adama Nawałki. Gorzej być już naprawdę nie może" - mówi Kamil Glik. "Adam Nawałka? Jest świetnym selekcjonerem, a wskazują na to wyniki, zmiany jakich dokonał i jaką wprowadził atmosferę. Jest też fajnym człowiekiem, co też jest dla nas ważne. Na pewno odcisnął swoje piętno na tej reprezentacji" - dodaje obrońca Monaco.

  • 2017.10.04
  • Źródło: Interia