Znamy kwotę. Tyle Arsenal chce zapłacić za Aubameyanga!

Znamy kwotę. Tyle Arsenal chce zapłacić za Aubameyanga!

50 milionów

Przedstawiciele BVB odrzucili ofertę Arsenalu. Anglicy oferowali 50 milionów euro za prawa do karty zawodniczej Aubameyanga. "Kicker" poinformował, iż londyński klub złożył Niemcom oficjalną ofertę. Miała ona opiewać na 50 milionów euro. Wkrótce po tej publikacji dyrektor wykonawczy BVB, Watzke, potwierdził, iż Arsenal rzeczywiście złożył ofertę, lecz zastrzegł, iż nie będzie komentować kwot, które pojawiały się w mediach. Jak donosi dzisiaj "Daily Mail", oferta rzeczywiście wynosi 50 milionów euro. Ofertę tę przedstawiciele klubu z Dortmundu jednak odrzucili, gdyż według nich jest ona zbyt niska. Władze BVB mają oczekiwać za Aubameyanga minimum 60 milionów euro.

  • 2018.01.21
  • Źródło: Daily Mail

Borussia wreszcie potwierdza! Jest oficjalna oferta za Aubameyanga!

Czy Borussia powinna pozwolić odejść Aubameyangowi?

Arsenal złożył ofertę

Niemiecki magazyn "Kicker" donosi, że Arsenal złożył oficjalną ofertę za Pierre-Emericka Aubameyanga. Anglicy zaoferowali 50 milionów euro. Gabończyk jest coraz bliższy transferu do "Kanonierów". Napastnik nie chce już grać dla niemieckiego klubu, o czym świadczy jest zachowanie w ostatnich dniach. Król strzelców Bundesligi nie wystąpił już w drugim meczu BVB z rzędu - Borussia zremisowała z Herthą 1:1, a Aubameyang w tym czasie grał ponoć z kolegami na hali w koszulce Ousmane Dembele. Teraz magazyn "Kicker" informuje, że Arsenal wystosował już pierwszą ofertę za zawodnika w wysokości 50 milionów euro. Niemcy tymczasem oczekują za swojego piłkarza co najmniej 60 milionów euro. Porozumienie wydaje się jednak kwestią czasu. Serwis goal.com donosi ponadto, że Aubameyang dogadał się już z "Kanonierami" w sprawie kontraktu indywidualnego. W ramach całej transakcji w drugą stronę miałby powędrować Oliver Giroud. Dyrektor wykonawczy Borussii Dortmund, Hans-Joachim Watzke, potwierdził, że angielski klub złożył ofertę za Aubameyanga, nie chciał jednak mówić o kwotach. - Mogę potwierdzić, że otrzymaliśmy pierwszą propozycję od Arsenalu za Pierre-Emericka Aubameyanga. Nie komentujemy jednak sum, jakie przewijają się w angielskich mediach - powiedział.

Czy Borussia powinna pozwolić odejść Aubameyangowi?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 573

  • 2018.01.20
  • Źródło: Kicker


Aubameyang podbił Bundesligę. Czy tak samo dobrze poradziłby sobie w Premier League?

Czy Aubameyang w Premier League błyszczałby tak samo jak w Bundeslidze?
 

Czy Aubameyang w Premier League błyszczałby tak samo jak w Bundeslidze?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 138

  • 2018.01.19
  • Źródło: Twitter

Borussia Dortmund wściekła na Arsene'a Wengera! Chodzi o Aubameyanga!

Borussia Dortmund wściekła na Arsene'a Wengera! Chodzi o Aubameyanga!

Brak szacunku

Dyrektor sportowy Borussii Dortmund, Michael Zorc, w ostrych słowach skomentował ostatnie wypowiedzi Arsene'a Wengera. - Uważamy to za brak szacunku - tłumaczy. Chodzi oczywiście o ewentualny transfer Pierre'a-Emericka Aubameyanga do Arsenalu. Gabończyk nie ukrywa, że chce odejść z Borussii Dortmund, a zainteresowanie napastnikiem najmocniej wyraża klub z Londynu. - Czy pasowałby do nas? Tak, ponieważ charakter może być zarówno pozytywny, jak i negatywny, ale koniec końców patrzysz na osiągnięcia zawodnika w trakcie jego kariery. Jeśli w tej kwestii jest pozytywnie, charakter piłkarza został wykorzystany we właściwy sposób - powiedział Arsene Wenger. Wypowiedź francuskiego menedżera mocno nie spodobała się klubowi z Niemiec. Na ripostę dyrektora sportowego Borussii Dortmund nie musieliśmy długo czekać. - Uważamy to za pewien brak szacunku, gdy wypowiadasz się o zawodniku, który gra w innej drużynie. Nie ma żadnego kontaktu z Arsenalem. Zakładamy, że Arsene Wenger ma wystarczająco dużo do myślenia, jeśli chodzi o występy swoich graczy - tłumaczył Michael Zorc.

  • 2018.01.19
  • Źródło: Sportowe Fakty